Працюємо по всій Україні

За і проти: Гардероб в маленькій квартирі

Про плюси
1. Зберігаємо простір у житлових кімнатах
Окреме приміщення для зберігання дозволить не захаращувати шафами та іншими системами зберігання і без того не дуже просторі кімнати. Навіть в однокімнатній квартирі з плануванням, що не дозволяє виділити під вбиральню частину коридору, можна пожертвувати частиною житлового простору. У кімнаті краще поставити комод для білизни, а основний одяг переселити в гардероб.

2. Підтримуємо порядок
Одяг зручніше зберігати та сортувати, якщо він зібраний в одному місці. В ідеалі, в гардеробі можна і гладити.
Заощаджуємо час на збори
Переодягатися зручніше – швидко та приватно – тут же, коли весь одяг під рукою. До того ж, якщо не переодягатися в кімнатах, там буде менше пилу.

3. Заповнюємо простір по максимуму
Простір гардеробу можна максимально заповнити системами зберігання, задіявши всю висоту стін.А використання мобільної стійки для одягу дозволить використовувати весь периметр, адже при необхідності стійку можна перемістити.

4. Обладнаємо поступово
Оснащення гардеробу може обійтися дешевше, ніж покупка вбудованих або готових шаф. До того ж, обладнати це приміщення можна поступово. Можна не ставити стаціонарну стіну, не встановлювати двері, а відокремити гардероб від основної кімнати щільною шторою на стельовому карнизі. Цей прийом дозволить зберегти природну вентиляцію, текстиль додасть затишку інтер’єру.

5. Використовуємо і як комору
В окремій, нехай і маленькій гардеробній, можна виділити господарський блок, і зберігати великі та громіздкі речі, для яких важко знайти постійне місце у будинку.

Про мінуси

1. Найчастіше потрібне перепланування
Найчастіше забудовники не передбачають достатньо простору для зберігання. Тому без перепланування можна обійтися тільки у разі вирішення гардеробної зі шторою або побудови легкої конструкції із гіпсокартону чи скла. Місце та габарити повноцінної гардеробної кімнати необхідно запланувати вже на першому етапі створення проекту.

2. Відкрите зберігання
Якщо в маленькій гардеробній кімнаті немає шаф, що закриваються, то одяг, що знаходиться в ній, може покриватися пилом.

3. Необхідна вентиляція
Якщо встановлювати в гардеробній глухі двері, необхідно передбачити припливно-витяжну систему вентиляції. Інакше речі набирають затхлий запах.

 

Підрахуємо приблизну вартість вашого проекту
Оберіть тип дизайну
Вкажіть деталі проекту
Залишіть свої контактні дані для зв’язку
1/3
Вгору