Працюємо по всій Україні

З чого почати ремонт у Новобудові?)

Після отримання довгоочікуваних ключів від власної квартири в новому будинку та огляду помешкання, власники зазвичай приходять до розуміння, що важкість, пов’язаних з покупкою квартири зовсім губиться перед наступним викликом – з чого розпочати ремонт квартири в новобудові?

Насправді,ремонт у новобудові починається заздалегідь до здачі будинку в експлуатацію та отримання ключів.Будь-яке будівництво починається з дизайн проекту
квартири або складання детального плану розміщення меблів, та обладнення,а також способу обробки усіх поверхонь.

Будьте готові ретельно прийняти квартиру у забудовника за актом приймання-передачі. До цього процесу можна залучити технічних фахівців або навіть потенційного підрядника, який одразу покаже, з чого почати ремонт нової квартири.

На етапі підготовки проекта займіться вибором виконавця ремонтних робіт. Уникайте окремих працівників, якщо хочете комплексного підходу та гарантованого результату, зафіксованого підписаним договором.

Переконайтеся в тому, що на момент початку робіт у квартиру буде підведено електрику, воду, опалення.
Отримайте від забудовника або ЖЕКу план мереж електропостачання, водопостачання та опалення для Вашої квартири. Ця інформація обов’язково стане в нагоді Вашим будівельникам.

З’ясуйте вимоги обслуговуючої організації,або забудовника щодо скління балконів та лоджій. Це дозволить уникнути зайвих витрат та непотрібних претензій.

Отримайте від ОСББ інформацію про місця можливого встановлення зовнішніх блоків кондиціонерів на фасаді будівлі. Це може суттєво вплинути на конфігурацію системи кондиціювання, а це саме те, з чого починається ремонт у новобудові.

Перевірте, які провайдери телевізійних та інтернет послуг обслуговують або обслуговуватимуть Ваш будинок, щоб з’ясувати, яким чином передаватиметься ТБ та інтернет сигнал у Вашу квартиру. У який щиток слід виводити слаботочні мережі? Визначтеся – чи потрібен Вам стаціонарний телефон і чи слід проводити телефонний кабель усередині приміщення.
З’ясуйте – яка система вентиляції у Вашому житлі. У разі примусової вентиляції, можливо, потрібно буде отримати у забудовника спеціальні відцентрові вентилятори та утриматися від перенесення вентиляційних каналів.

Підрахуємо приблизну вартість вашого проекту
Оберіть тип дизайну
Вкажіть деталі проекту
Залишіть свої контактні дані для зв’язку
1/3
Вгору