Працюємо по всій Україні

5 ЧАСТИХ ПОМИЛОК В ОФОРМЛЕННІ МАЛЕНЬКИХ КВАРТИР

1)
Неправильне зонування
Маленькі простори часто перетворюють на студії, а в однокімнатних квартирах поєднують кухню з кімнатою, але такі рішення не завжди виправдані.Кухня та спальня мають бути відокремлені, тому якщо площа дозволяє виділити кімнату для спальні – це краще, ніж організувати студію.

2)
Масштабність меблів та функціональність
У маленькій квартирі важливо дотримуватися балансу і масштабності меблів. Масивні шафи наголошують на нестачі площі, тому краще їх замінити на приховані системи зберігання. Дверцята шафи, підібрані під колір інтер’єру, зроблять меблі непомітними.

3)
Використовуйте функціональні меблі – наприклад, ліжко-подіум або складні стільці.
Теплі кольори
Багато хто вважає, що затишний інтер’єр – це теплі кольори. Частково правильно, але не варто ними зловживати. Теплі відтінки візуально наближають предмети та прикрадають простір.

Для стін краще вибрати холодні кольори, а меблі та текстиль залишити у теплій гамі. Таким чином вдасться створити гармонійний та збалансований інтер’єр.

4)
Недоречний декор
Важливо вміти відсікати все зайве. Декор доречний, якщо він обґрунтований – він не повинен привертати багато уваги і створювати строкатість.

Карнизи та ліпнина підходять для просторих приміщень з високими стелями. У квартирі-студії ці елементи нагадують театральну декорацію. Використовуйте більш демократичні варіанти: наприклад, будуть доречні постери.

5)
Компроміси та напівзаходи
Напівзаходи ніколи не йдуть на користь інтер’єру.

Наприклад, часто власники маленьких квартир відмовляються від ліжка на користь розкладного дивану. Але сон важливий для підтримки здоров’я, тож краще залишити ліжко з ортопедичним матрацом. Виділити нішу для ліжка можна навіть при скромній площі – важливе правильне планування. Можна використовувати ліжко, яке забирається в шафу.

Підрахуємо приблизну вартість вашого проекту
Оберіть тип дизайну
Вкажіть деталі проекту
Залишіть свої контактні дані для зв’язку
1/3
Вгору